Drošības poga

Drošības poga ir paredzēta cilvēkiem, kuriem vecuma, funkcionālo traucējumu vai veselības stāvokļa dēļ pastāv risks nonākt bezpalīdzības stāvoklī.

Drošības poga nodrošina nepārtrauktas saziņas iespējas, informatīvu atbalstu un palīdzības sniegšanu dzīvesvietā 24 stundas diennaktī.

Savlaicīga palīdzība var būt izšķirošais faktors ja cilvēks pēkšņi jūtas slikti vai nokrita. Šajā gadījumā ne vienmēr parastie saziņas līdzekļi ir pie rokas. Nospiežot tādu pogu var saņemt palīdzību savlaicīgi!

Drošības poga ir neliela ūdensnecaurlaidīga ierīce rokassprādzes formā. Lietotājs. nospiežot šo pogu pogu. var sazināties ar tuviniekiem un mūsu Palīdzības centru ārkārtas situācijā. Mūsu speciāli apmācīts operators sazināsies ar radiniekiem vai ātrās palīdzības dienestu, lai organizet palīdzību. Operatoram ir pieejama Lietotāja karte, kas ietver visu būtiskāko informāciju par viņu, ieskaitot pamatslimības, alerģiju pret medikamentiem, durvju kodus un kontaktinformāciju ar piekļuvi mājas atslēgām un kāpņu telpu mikročipiem.

Drošības poga signāla diapazons no rokassprādzes līdz termināla atrašanās vietai ir 300 metri. Sistēmas tehnisko apkalpošanu pārrauga mūsu Palīdzības centrs 24/7.

Pakalpojums nodrošina:

  • signāla pārraidi izmantojot mobilos (GSM) sakarus;
  • operatora sarunas iespējas ar klientu dzīvesvietā, ja to ierosina klients vai operators;
  • nepārtrauktu funkcionalitāti - automātisku saziņu ar centrāli strāvas vai sakaru savienojuma zuduma gadījumos un tās darbību ne mazāk kā 72 stundas un strāvas pārrāvuma novēršanu;
  • automātisku signālu nosūtīšanu centrālei par iekārtā esošā akumulatora uzlādes līmeņa atbilstību pilnvērtīgai darbības nodrošināšanai;
  • iekārtu nepārtrauktu lietošanu, bateriju maiņu, iekārtu nomaiņu to bojājumu gadījumos;
  • Palīdzības centra darbinieku ātru reaģēšanu krīzes situācijās, nepieciešamības gadījumā iesaistot Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, valsts vai pašvaldības policiju u.c.);
  • informācijas par klientu saglabāšanu un izmantošanu saskaņā ar normatīvo aktu prasībām.

Drošības poga - tas ir iespēja dzīvot patstāvīgi un justies droši savās mājās!

Ja Jums ir jautājumi mums – lūgums sazināties pa tālruņa numuriem 67 34 22 94 vai 29 24 83 68.